Select Page

Versenyt nyert a Három muskétás!

Versenyt nyert a Három muskétás!

Szép eredmények a nyári szünet előtt a Fekete István általános iskolában

 

Bár már tombol a nyár és a diákok is inkább a szünet hasznos eltöltésére koncentrálnak, nem feledkezhetünk el azokról a szép eredményekről sem, amelyekkel még a tanév hajrájában is öregbítették iskolájuk, községünk hírnevét.

A Fejér Megyei Honismereti Egyesület Felnevelő tájunk címmel rendezett honismereti versenyt általános iskolások számára.   Mint Majoros Anikó felkészítő tanártól megtudtuk, a versenynek Évfordulók 2017-benvolt a  témája, s a benevezett csapatok három levelezős fordulóban vívhatták ki a jogot a legjobb 18 csapatot felvonultató szóbeli döntőbe.  Iskolánkat a Ficsúr Barnabás, Hegedűs Kelemen, Polányi Ákos alkotta hetedikes, és a Fazekas Flóra, Francsák Panna, Kosztolányi Zsuzsanna összeállítású nyolcadikos csapat képviselte Székesfehérváron május 5-én, a fináléban.  A nagyon szoros versenyben a nyolcadikosok a második, a hetedikesek a negyedik helyen végeztek!

Ugyanebben a versenyben, más feladatsorral, az alsós korosztályok számára is rendeztek vetélkedőt, amelyben Ébl Andrea két csapata képviselte az iskolát. A Mudra Nóra, Rend Viola, Somos Lél összeállítású Három muskétás nevű csapat első, az Ádám Tamás, Csasznyi Ramóna, Ficsúr Réka összeállítású Hét mínusz 4 fejű sárkány elnevezésű formáció a második helyen végzett.

A szerzőről

Írja meg véleményét

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.

Állandó programok a faluházban

feb
20
ked
6:30 DE. Testébresztő jóga @ Faluház
Testébresztő jóga @ Faluház
feb 20 @ 6:30 DE. – 8:00 DE.
 
6:00 DU. Kick-boksz aerobik @ Faluház
Kick-boksz aerobik @ Faluház
feb 20 @ 6:00 DU. – 8:00 DU.
 
feb
21
sze
5:00 DU. Kezdő jóga @ Faluház
Kezdő jóga @ Faluház
feb 21 @ 5:00 DU. – 6:30 DU.
 
6:30 DU. Dinamikus jóga @ Faluház
Dinamikus jóga @ Faluház
feb 21 @ 6:30 DU. – 8:00 DU.
 
feb
23
pén
4:30 DU. Festők Iskolája @ Faluház
Festők Iskolája @ Faluház
feb 23 @ 4:30 DU. – 7:00 DU.
 
feb
25
vas
5:00 DU. Kick-boksz aerobik @ Faluház
Kick-boksz aerobik @ Faluház
feb 25 @ 5:00 DU. – 6:30 DU.
 
6:30 DU. Formatorna @ Faluház
Formatorna @ Faluház
feb 25 @ 6:30 DU. – 8:00 DU.
 
Free WordPress Themes, Free Android Games